Movies
Ratings
272
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0