Movies
Ratings
300
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5