Movies
Ratings
354
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Black HandRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0