Titles you rated
UnframedRated ★ 3.5
GirlsRated ★ 4.0
The Pursuit of LoveRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5