Movies
Ratings
934
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
ScavengerRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Road WarsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5