Movies
Ratings
277
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
#IwilltellyouthetruthRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
MariaRated ★ 4.0- Witness for the ProsecutionRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Appointment with DeathRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0