Series
Ratings
201
Battle of FatesRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 3Rated ★ 1.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 1.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0