Movies
Ratings
598
Ieoh IslandRated ★ 3.5
Woman with Butterfly TattooRated ★ 3.5
ChungnyeoRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 3.0
Wild StrawberriesRated ★ 3.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
Claire's CameraRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Paris, TexasRated ★ 3.0
Yourself and YoursRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
MunichRated ★ 2.5
SignsRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.0