Movies
Ratings
540
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
DeliciousRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Sarah's KeyRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0