Movies
Ratings
464
The Current WarRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Five Feet ApartRated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.5