Series
Ratings
212
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 2.5
Fresh off the SeaRated ★ 2.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5