Movies
Ratings
368
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0- Isle of SnakesRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0