Titles you rated
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 1.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Wassup Man GO!Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0