Movies
Ratings
303
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 1.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0