Movies
Ratings
969
The Lion KingRated ★ 0.5
DumboRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 3.0
HungerRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0