Movies
Ratings
1956
The King's WardenRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0