Movies
Ratings
165
The Hidden FaceRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 0.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 0.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.5