Movies
Ratings
38
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0