Movies
Ratings
421
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0- Time of CinemaRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
EternityRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
- Love ResetRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0