Series
Ratings
32
ManifestRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.Rated ★ 3.0
Fishbowl WivesRated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Mix: Meisei StoryRated ★ 5.0