Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5