Movies
Ratings
53
Eyes on Me: The MovieRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0