Series
Ratings
19- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 2.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 5.0
Dug DaysRated ★ 0.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 2.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5