Series
Ratings
14
The ProducersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0