Series
Ratings
32
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0