Movies
Ratings
1366
ExhumaRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5