Series
Ratings
301
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
ON&OFF Season 1Rated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
BTS: Burn the StageRated ★ 3.5
The Hungry and the HairyRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0