Movies
Ratings
29
Days of Being WildRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0