Series
Ratings
12
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0