Titles you rated
Fellow TravelersRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
My Holo LoveRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5