Movies
Ratings
833- HumintRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
SmileRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0