Series
Ratings
156
KarmaRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 5.0- Pro BonoRated ★ 4.0
- CasheroRated ★ 1.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 5.0