Movies
Ratings
449
The PactRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0- Ghost TrainRated ★ 1.5
New NormalRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Ghost StationRated ★ 1.0
The SinRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
CommissionRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
- TarotRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 2.0