Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
My YouthRated ★ 4.0
The Nokdu FlowerRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.0- HeojiungdapgiRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0