Movies
Ratings
137
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
HappeningRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Claire's CameraRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.0
PoetryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0