Movies
Ratings
1018
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
BandidasRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.0
14 BladesRated ★ 3.5
CenturionRated ★ 2.0
Black MaskRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
DoomRated ★ 2.0
The Bride with White HairRated ★ 1.5
Handsome SiblingsRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5