Movies
Ratings
846
Project Hail MaryRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5