Movies
Ratings
229
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0