Titles you rated
Once We Were UsRated ★ 1.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Three Identical StrangersRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The Deepest BreathRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5- Coming to youRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.5
Riceboy SleepsRated ★ 3.0