Series
Ratings
21- InuYashaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- 원피스 4기Rated ★ 4.0