Movies
Ratings
1089
John WickRated ★ 3.5- Is this my film, right?Rated ★ 2.5
SLOWLYRated ★ 3.5- In Our DayRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Summer EchoesRated ★ 3.5
Love ExposureRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Wicked CityRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.5
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0