Movies
Ratings
39
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The InterpreterRated ★ 1.0
WantedRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0