Series
Ratings
81
The Art of SarahRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
EveRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
We Are Peaceful BrothersRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5