Movies
Ratings
56
Castle in the SkyRated ★ 3.5
MemoriesRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 2.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0