Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 2.5