Series
Ratings
13
Save MeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0