Movies
Ratings
76
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5