Movies
Ratings
884
Woman in the DunesRated ★ 4.5
L'ArgentRated ★ 4.5
MouchetteRated ★ 3.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.5
Lancelot of the LakeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
The American FriendRated ★ 4.5
Suzhou RiverRated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 4.5