Movies
Ratings
292
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
CircleRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
#realityhighRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0