Series
Ratings
31
The Art of SarahRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 5.0
Fubar Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 2.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
MineRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5